גדרותמחשבת תחילה בהקשר של גדרות


ישנם סוגים רבים ומגוונים של גדרות. גדרות יכולות לבא בגבהים שונים, בסגנונות עיצוב שונים. כל זה בהתאם לדרישות שאנו מציבים לגדרות. גדרות מקיפות את הבניין או הבית שלנו, ההקפה היא תכונה בסיסית שקיימת בכל הגדרות, כל מה שמעבר לכך, כל התוספות והצרכים העודפים שלנו באים לידי ביטוי שצורה שונה בסוגי הגדרות השונים ואנחנו צריכים למצוא את הגדרות שסגנון עיצובם עונה על דרישתנו בצורה המיטבית.

לרובנו יש בראש איזושהי תמונה של מהן גדרות. כיצד אנו רואים בעיני רוחנו את הגדר שעתידה להקיף את ביתנו. רעיון בסיסי לגדרות חשוב שיהיה, אבל לרוב, אם לא תמיד, הוא מושפע מגדרות שכבר ראינו בטלוויזיה או אצל חברים ומשפחה ויכול להיות מאוד שגדרות שהתאימו לאחרים, פחות יתאימו למרחב שלנו.

אם כן, מה עלינו לעשות כאשר אנחנו מעוניינים לפרוש גדרות סביב שטחנו? עלינו לקחת את סוג הגדרות, שמתרוצצים בראשנו כבסיס מחשבתי, שהרי כנראה שאהבנו את הסגנון של אותן גדרות אם הוא נתקע במוחנו. מהרעיון הבסיסי הזה ניתן לצאת לשלל כיוונים חדשים. להיות דינאמיים במחשבה שלנו. לבחון את ההיצע כשאנו זוכרים מה הצרכים שלנו מגדרות (שיסתירו מן הבחוץ את הבית שלנו, או שתהיה זו תחימה לשם תחימה ואנו רוצים גדרות נמוכות כהמשך ישיר לרעיון העיצוב של החצר למשל), ואז לבחור את סוג הגדרות שעונות על דרישתנו בצורה הטובה ביותר, תוך התייחסות גם לעלות כמובן.

גדרות אינן מקשה אחת, מדובר בעולם ומלואו וכאשר מעוניינים לבצע בחירה, יש טעם בחיפוש אחר הגדרות שצורתן מתאימה לנו ביותר, מבחינת השימוש והן מבחינת איכויות העיצוב שלהן. גדרות וכן פרגולה הן הדבר הראשון שרואים כאשר באים לביתנו, עדיף שישקפו אותנו ולכן מחשבת תחילה ולא בחירה סתמית, חשובה.

 

מפת אתר