מעקותמעקות

יש היום הרבה מבנים שדרוש כי יהיה בהם מעקות. ללא מעקות שיהיו מותקנים במבנים השונים יכולה להיות סכנת חיים להרבה אנשים. אם אנשים מבוגרים או ילדים קטנים, ואפילו כל אחד, יעלו במדרגות בהן אין מעקות הסכנה היא גדולה. גם בחצרות הבתים, יש מעקות התוחמות חלקים מסוימים מהחצר. יש הרבה סוגים של מעקות, יש כאלה העשויים מעץ, ממתכת, מאלומיניום משילוב שחל עץ ומתכת, זכוכית ומתכת ופלסטיק שקוף בעיצוב מודרני. במידה ומתגוררים אנשים מבוגרים או ילדים קטנים בבית, יש לבחור את המעקות החלקות יותר שהם הרבה יותר בטיחותיים מבחינת תפיסה והם אינם פוצעים או מסוכנים.

מעקות – לשמירה על בטיחות בני הבית

בית הנבנה כשהוא חדש לחלוטין ובשלבים סופיים, אינו יקבל טופס 4 ללא מעקות שיעמדו בתקן הבטיחות. רק כדאי לשים לב כמה חשוב שיהיו מעקות בבת  וכמה הם שומרים עלינו מפני אסונות מיותרים.   גם בבניין יש צורך במעקות במיוחד כשמדובר על חדרי מדרגות. כאשר המעלית מתקלקלת בבניין, הדיירים ירדו או יעלו במדרגות, ולכן נדרשים מעקות בטיחותיות וחזקות. בית שאין בו מעקות, הינו בית שהוא אינו בטיחותי    חשוב תמד כי תבררו בכמה בתי עסק המייצרים מעקות, לגבי המחירים השונים והעבודות של המעקות שאולי אחת מהדוגמאות שתראו ימצאו ין בעיניכם, הן מבחינת העיצוב, והן מבחינת המחיר.                                                                                                  

החומרים השונים מהם עשויים המעקות

מעקות לבית או לתעשייה או אפילו לבנייני מגורים, יכולים להיות עשויים ממתכת או ברזל ולהתאים לבתים שהם מעוצבים בסגנונות השונים. למשל אם יש בית בעל סגנון מודרני, מעקות מזכוכית או ברזל יוכלו להתאים לסגנון. מעקות העשויים מסוגים שונים של עץ, יוכלו להיות מתאימים במיוחד לבית בסגנון כפרי. יש תמיד לתת תשומת לב שהמעקות יהיו עמידים ויציבים ונוח יהיה לאחוז בהם. כדאי כ תסגננו את המעקות לפי טעמכם האישי, היות ויש הרבה אנשי מקצוע שיקשיבו לעיצוב אותו אתם מעוניינים לייצר במעקות. יש הרבה בתי מלאכה בתחום המעקות, שיוכלו לשלב חומרים שונים ולגרום למעקה שלכם להיראות מעוצב ומיוחד, מן כזה שלא רואים בכל בית, וזה מב שעושה את המעקות למיוחדים יותר.

מפת אתר